Labdisc Uniwersalny

3 400,00 zł 2764,23 zł netto
Brutto

G480102A002


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Labdisc to cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze.
W dysk o niewielkiej średnicy (13,2 cm) wbudowano 13 czujników, które umożliwiają wykonywanie doświadczeń w podstawowym zakresie biologii i fizyki.
Doskonale nadają się na lekcje przyrody w młodszych klasach i na wymagające precyzji pomiaru doświadczenia w szkole ponadpodstawowej. 
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci, Labdisc Uniwersalny pozwala na przeprowadzenie doświadczeń z różnych przedmiotów, zarówno w klasie, jak i w plenerze.
Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku, a także przy użyciu oprogramowania GlobiLab na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Dane z doświadczeń przeprowadzonych bez połączenia z komputerem czy tabletem zostają zapisane w pamięci labdisc. Po powrocie do szkoły dane można przesłać do komputera.
Oprogramowanie GlobiLab dołączone do dysku pomiarowego Labdisc Uniwersalny umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Funkcja Adnotacje umożliwia dodawanie własnych tekstów i zdjęć do wykresów, zapewniając uzupełnienie opisu.
Labdisc Uniwersalny wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.
Wbudowane czujniki.
Dzięki Labdisc Uniwersalny uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: pomiar napięcia i natężenia, prądu, jasności światła, ciśnienia, temperatury, pH, odległości, wilgotności, poziomu hałasu, fali dźwiękowej oraz współrzędnych GPS i prędkości.

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane