Wybierz odpowiedni kolor dla Twoich nowych mebli.

Dostawa

Koszty i termin wysyłki

  1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

  2. Towar jest dostarczany własnym transportem lub za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego.

  3. Realizacja zamówienia trwa do 28 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jednakże w przypadku dużej ilości zamówień, termin ten może ulec wydłużeniu. Wszelkie dosyłki brakujących towarów z pierwotnego zamówienia, odbywają się na koszt naszej firmy.

  4. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) w wysokości _______ zł netto do każdego punktu dostawy. Powyższa opłata jest stała i niezależna od wartości zamówienia.

  5. Podane wyżej koszty dotyczą dostaw na terenie całego kraju dla jednego adresu / punktu dostawy.

  6. Cena transportu nie obejmuje rozładunku, wniesienia towaru, rozpakowania oraz ewentualnego montażu zakupionych produktów. Istnieje możliwość zamówienia rozładunku, wniesienia oraz montażu za dodatkową opłatą (koszt ustalany jest indywidualnie na podstawie wielkości zamówienia).