• Wyprzedaż!

Projektor Epson EB-X06

2 550,00 zł 2073,17 zł netto
Brutto

Trwa aktualizacja cen.

EP-EBX06


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Projektor Epson EB-X06
Format obrazu: 4:3
Kontrast: 16000:1
Moc lampy: 210 W
Wbudowane głośniki: 2 W
Żywotność lampy w trybie normalnym: 6000 h
Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 300 cali, co sprawia, że świetnie nadaje się zarówno do przedstawiania prezentacji, jak i oglądania ulubionych filmów.
Dzięki zastosowaniu technologii 3LCD wyświetlane materiały są do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku konkurencyjnych produktów.
Współczynnik kontrastu o wartości 16 000:1 zapewnia żywe kolory, wyraziste cienie i głębokie czernie. 
Ten wydajny i niedrogi projektor XGA wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3600 lumenów.
Projektor EPSON EB-X06 opracowany został z myślą o łatwym transporcie i konfiguracji. Urządzenie łatwo przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.
Opcjonalny adapter ELPAP10 zapewnia łączność Wi-Fi, która umożliwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji iProjection.

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane