Wybierz odpowiedni kolor dla Twoich nowych mebli.

Kolory płyt

Płyta wiórowa laminowana – drewnopodobna

Kolor Buk Bawaria

Buk Bawaria

R24048

Buk Bawaria to klasycznie stonowane czerwono-brązowe odcienie. Bukowy dekor świetnie sprawdza się w meblach przeznaczonych do obiektów użyteczności publicznej. Świetnie łączy się zarówno z niebieskimi, zielonymi i czerwonymi akcentami jak i klasyczną bielą i jasnym beżem
Kolor Klon Królewski

Klon Królewski

R27001

Klon Królewski to klasyka w najlepszej odsłonie. Rysunek przedstawia wszystkie cechy typowego kolonu. Mamy tu całe i cięte kwiaty, paski, a także delikatne sęki. Dzięki niereguralnemu ułożeniu desek efekt jest bardzo dekoracyjny, co daje mu szeroki zakres możliwych zastosowań
Kolor Modrzew Sibiu

Modrzew Sibiu

R55028

Modrzew Sibiu ukazuje czystą naturę miękkiego drewna, delikatnie bielone słoje i sęki pozwalają na różnorodne kombinacje, a także niosą za sobą twórczą grę kolorów.
Kolor Dąb Sonoma

Dąb Sonoma

R20128

Jeden z najpopularniejszych dekorów drewnopodobnych - klasyczne drewno dębowe z efektem deskowania o neutralnym wybarwieniu. Rysunek dębu z widocznymi wyrazistymi rzazami - nacięciami po pile. Slady po pile przebiegają horyzontalnie, nadając mu autentyczny charakter. Dekor ma bardzo uniwersalne zastosowanie i może być używany na powierzchniach mebli o różnym typie.
Kolor Olcha

Olcha

R36009

Olcha elegancki, delikatny a jednocześnie zróżnicowany rysunek. Kwiecista tekstura znakomicie komponuje się z połyskującymi jak i matowymi elementami.
Kolor Dąb Lancelot

Dąb Lancelot

R20027

Wzór rustykalnego, naturalnego dębu z zachowaniem jego najbardziej charakterystycznych, surowych elementów. Ciepłe, miodowe wybarwienie z wyraźnie zaznaczonymi szczegółami ręcznej odbróbki drewna. Doskonale komponuje się zarówno z ciemnymi unikolorami (zieleń, burgund, granat), jak i z bielą, czernią oraz dekorami betonowymi i ciemnymi kamieniami.
Kolor Dąb Lindberg

Dąb Lindberg

R20021

Europejska, łagodna struktura dębu o drobnych sękach i subtelnym wzorze. Rysunek wzbogacają zarówno partie paskowane, jak i fragmenty ukwiecenia. Dekor pięknie gra z szarościami, również w formie betonu.
Kolor Wiąz Baron Trufel

Wiąz Baron Trufel

R37003

Ciemniejsza i dojrzalsza odsłona wiązu. Urzeka kolorystyczną głębią oraz malowniczym, lekko kontrastowym rysunkiem drewna. Gra odcieni jasnych i ciemnych świetnie sprawdza się we wnętrzach bardziej eleganckich, wysublimowanych, opartych na bogatych wzorach drewna, metalu czy kamienia.

Płyta wiórowa laminowana – kolor

Kolor Szary

Szary

U12115

Jednorodny odcień głębokiej, klasycznej szarości. Uniwersalny, nowoczesny, a przy tym elegancki. Można go śmiało łączyć zarówno z łagodnymi odsłonami wzorów drewnianych i kamiennych, jak i wyrazistszymi dekorami uni, takimi jak Burgund, Salsa czy Fiord.
Kolor Żółty

Żółty

U15579

Żółty to kolor radości i energii. Właśnie takie jest nasze Żółtko. Dekor, który ożywi wnętrze, a wraz z Czernią Wulkaniczną (U12000) i Inoxem Szarym (F76112) stworzy nonaszalancką aranżację pełną pozytywnych emocji.
Kolor Popielaty

Popielaty

U12190

Jasny, szary dekor, który dobrze komponuje się z ciemnym drewnem, marmurami w odcieniach szarości czy pastelami.
Kolor Granatowy

Granatowy

U18059

Szlachetny, spokojny kolor nieba i morza. Kolor błękitny optycznie koryguje wnętrze czyniąc je bardziej przestronnym. Ponadto doskonale czuje się w towarzystwie innych kolorów, które go ocieplają.

Biel arktyczna

U11027

Czysta biel nigdy nie wychodzi z mody, nie nudzi się ani nie traci swojej świeżości i czystości. Połączona z szarością i klasyczną czernią tworzy wnętrze na wskroś eleganckie. W duecie (trio lub kwartecie) z dowolnymi barwami pozwala rozwinąć dekoratorską fantazję.
Kolor Trufel

Trufel

U16000

Inspirowany naturą, ciepły neutralny kolor, który będzie stanowił piękne tło w każdym pomieszczeniu. Wspaniale łączy się ze stonowanymi, neutralnymi odcieniami oraz drewnami w ciemnym wybarwieniu.
Kolor Beż

Beż

U16020

Dekor na pograniczu beżu i kremu. Subtelny, łagodny, bardzo stonowany dzięki czemu rozjaśni wnętrze, a jednocześnie sprawi, że będzie ono odbierane jako przytulne i ciepłe. Bardzo dobrze komponuje się z jasnymi, chłodnymi drewanami, naturalnymi kamieniami, ale również z jasnymi szarościami i klasyczną, chłodną bielą.
Kolor Mięta

Mięta

U19006

Pastelowy miętowy kolor można łączyć z naturalnym drewnem, aby stworzyć harmonijne, świeże kompozycje. Dekor ten wspaniale prezentuje się też zestawiony z neutralnymi odcieniami szarości, bieli czy beżu.
Kolor Pomarańczowy

Pomarańczowy

U16010

Żywy kolor pomarańczy. Świetnie łączy się z czernią czy bielą. Zestawiony z żółcią, błękitem i czerwienią doskonale oddaje ducha nastroju Color Burst.
Kolor Niebieski

Niebieski

U18016

Nieziemski kolor do niezwykłych mebli.
Kolor Limonka

Iris

U19507

Modny limonkowy kolor idealnie ożywi wnętrze w połączeniu z szarościami. Świetnie też współgra z pastelowymi barwami.
Kolor Czerwony

Czerwony

7113 BS

Czerwony to kolor mebli innych niż wszystkie. Świetnie ożywi wnętrze kuchni lub łazienki, doda klasy i elegancji.
Kolor Zielony

Zielony

7190 BS

Zagraj w zielone! Płyta meblowa laminowana w tym kolorze to pomysł na zabudowę do pokoju dziecięcego. Projektując meble, połącz kilka odcieni płyty meblowej w zieleni.

Płyta MDF - kolor

Kolor Czerwony

Czerwony

U7113

Kolor Zielony

Zielony

U7190

Biały

U7190

Kolor Niebieski

Niebieski

U120

Kolor Żółty

Żółty