• Wyprzedaż!

Projektor laserowy Epson EB-720

8 650,00 zł 7032,52 zł netto
Brutto

Trwa aktualizacja cen.

EP-EB720


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Projektor laserowy Epson EB-720 wyświetla obraz w rozdzielczości 1024x768 px.
Zachowany format wyświetlania to 4:3 i w takim formacie najlepiej dobrać ekran projekcyjny. Za wysoką jakość projekcji odpowiedzialny jest układ LCD. Najwyższa jasność tego projektora kształtuje się na poziomie 3800 ansi lumenów. Maksymalny osiągalny kontrast to 2500000:1.
Waga projektora:  5,7 kg.
Poziom szumów w trybie ekonomicznym to 26 db .
Projektor może wyświetlić aż 30 000 h bez wymiany źródła światła
Dzięki dużemu rozmiarowi obrazu i elastycznym formatom zawartość można oglądać pod każdym kątem, a uczestnicy mogą udostępniać treści bezpośrednio z własnych urządzeń, zapewniając doskonałą współpracę.
W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 3800 lumenów może działać również gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Obsługa obrazów z wielu źródeł sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech urządzeń wejściowych na jednym dużym ekranie.
Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Aby zapewnić maksymalną aktywność, łączność bezprzewodowa, w tym Screen Mirroring przez Miracast, umożliwia każdemu udostępnianie treści z tabletów, telefonów komórkowych lub laptopów. Podłączając opcjonalny wizualizer firmy Epson, możesz z łatwością wyświetlać obrazy obiektów 3D z niesamowitą szczegółowością – dla wszystkich w danym pomieszczeniu.
Urządzenie posiada zaawansowany procesor obróbki obrazu. Quick Corner pozwala cyfrowo zmieniać położenie narożników wyświetlanej projekcji, oznacza to, że projektor nie musi być zainstalowany idealnie w osi do ekranu. Quick Corner to najlepsza cyfrowa funkcja do poprawy obrazu w momencie gdy projektor musi być pochylony.
Kluczowe cechy:
Jasny, wielkoformatowy obraz o przekątnej do 110 cali
Oglądanie pod każdym kątem: Bez cieni, oślepiającego światła i martwych punktów
Opcje współpracy: Rozszerz łączność za pomocą prywatnych urządzeń (BYOD), kamer do wideokonferencji itp.
Zgodność wizualizera: Profesjonalna jakość dźwięku i grafika
Niezawodność: Bezobsługowa technologia laserowa

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane