Pakiet czujników: Fizyka+

3 100,00 zł 2520,33 zł netto
Brutto

V-1TFS73


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Zestaw czujników: Fizyka+ umożliwia przeprowadzenie wielu eksperymentów z zagadnień fizyki, przy zastosowaniu kilku czujników jednocześnie.

Zestaw zawiera:

- czujnik napięcia elektrycznego (+/- 25V) - miernik o niskim i średnim zakresie pomiarowym, mierząceyzarówno napięcie prądu przemiennego (AC), jak i stałego (DC). Przydatny w doświadczeniach badających siłę elektromotoryczną i opór wewnętrzny, żarówki i diody, charakterystykę prądu i napięcia diod, obwody elektryczne, opór przewodów, czy prawo Ohma. Zakres: +/- 25V.

- czujnik prądu (2,5A) - czujnik o szerokim zakresie pomiarów, służący do pomiaru prądu stałego i przemiennego. Zakres: +/- 2,5A.

- czujnik siły - czujnik umożliwiający badanie zjawiska tarcia, prostego ruchu harmonicznego, zderzeń i siły dośrodkowej.

Zakres: +/-10N - +/- 50N.

- czujnik odległości - mierzy oddalenie nieruchomych i ruchomych przedmiotów, zarówno tych znajdujących się blisko, jak i dalekich. Uniwersalny czujnik o nieograniczonej liczbie zastosowań: uczniowie mogą używać go do badania ruchu wózka na torze, przyspieszenia ciał swobodnie spadających i w wielu innych eksperymentach. Zakres: od 0,2 do 10m.

- czujnik ładunku elektrycznego - dwuzakresowy czujnik znajdujący zastosowanie np. w pomiarze ładunku wytwarzanego przez tarcie. Działa na zasadzie indukcji i przydaje się np. przy badaniu materiałów izolacyjnych i określaniu związku między ładunkiem a spadkiem napięcia między okładkami kondensatora. Zakres: 0,25 C | 0,025 C

Produkt objęty roczną gwarancją (nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak elektrody, kuwety, roztwory do przechowywania lub bufory).

W zestawie:

- Czujnik napięcia elektr. (+/- 25V)

- Czujnik prądu (+/- 2,5A)

- Czujnik siły

- Czujnik odległości

- Czujnik ładunku elektrostatycznego

- 5x Kabel UC-E6 do czujników

- Walizka do zestawów czujników

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane