Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP

660,00 zł 536,59 zł netto
Brutto


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP wyposażony jest w szklaną optykę i oferuje szeroki zakres powiększeń od 40x do 400x (a z opcjonalnym okularem P16x, osiągniesz nawet 640x). Solidny, metalowy stojak gwarantuje stabilność i ułatwia przenoszenie mikroskopu. Stolik mechaniczny z podziałką pozwala na precyzyjne przesuwanie preparatu, co ułatwia pracę, zwłaszcza dla młodszych użytkowników. Mikroskop jest również wyposażony w śruby mikro i makro do precyzyjnego dostrojenia obrazu.

Kolorowa kamera mikroskopowa Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP - idealne rozwiązanie dla mikroskopii cyfrowej. To wyjątkowe urządzenie jest wyposażone w sensor o rozdzielczości 2 megapikseli i działa jako cyfrowy okular, który zastępuje standardowy okular w mikroskopie. Otrzymujesz również oprogramowanie Delta Optical DLTCamViewer w polskiej wersji językowej.

Główne funkcje i zastosowania:
- Przejmuj kontrolę nad obrazem mikroskopowym na żywo na ekranie komputera.
- Udostępniaj obrazy mikroskopowe większej grupie słuchaczy za pomocą projektora multimedialnego lub tablicy interaktywnej.
- Zapisuj zdjęcia i filmy z mikroskopu w prosty sposób.
- Korzystaj z funkcji pomiarowych po wcześniejszej kalibracji.

Pliki do pobrania

Karta katalogowa - pobierz (248KB)

Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane