FunFloor PREMIUM

17 835,00 zł 14500,00 zł netto
Brutto

FFIP4000


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Interaktywna podłoga FunFloor wersja PREMIUM
Profesjonalny zestaw interaktywnej podłogi z jasnym projektorem o mocy 5000 Ansi Lumenówi.
Posiada zainstalowany rozbudowany pakiet gier Fun 50 oraz pakiet 50 gier edukacyjnych.
Dodatkowo w ramach promowania ekologicznego stylu życia FunFloor Premium posiada również pakiet 10 gier z pakietu Ekologia.
FunFloor Premium wzbogacony został również o 100 gier z pakietu do nauki języka angielskiego.
Istnieje możliwość zainstalowania dodatkowych pakietów gier z oferty FunFloor oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.

Pakiety gier:
FunFloor Premium zawiera 3 pakiety tematyczne, w których jest razem 210 gier:
Pakiet Fun (50 gier) – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.
Pakiet EDU (50 gier) – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.
Pakiet Ekologia (10 gier) – Pakiet edukacyjny zwiększający świadomość ekologiczną. Ma za zadanie na trwałe zaszczepić chęć dbania o środowisko.
Pakiet do nauki języka angielskiego (100 gier) – Pakiet edukacyjny zawiera 100 gier podzielonych na 30 działów tematycznych takich jak np. kolory, zwierzęta, rodzina, czynności itp. Gry zostały opracowane przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z pakietu mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych aż po ósme klasy. Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera bogate słownictwo (ponad 500 słówek). Każdy z 30 działów zakończony jest Testem Einsteina podczas którego można utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy dział tematyczny jest uzupełniony grą Dopasuj Literki w Słowie, która wspomaga dzieci w nauce pisowni.

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane