Fotel biurowy DESMOND 2 - tkanina

  • Nowy

Wydzielony stały zagłówek wspierający mięśnie karku i szyi

Wyprofilowane siedzisko i oparcie

Mechanizm Tilt

750,00 zł
Brutto

Z dniem 15.11.2021 ceny produktów uległy zmianie. Trwa aktualizacja cen.

Ilość

Termin dostawy po wcześniejszym kontakcie.

Darmowa przesyłka przy zamówieniu za min. 3000zł

Fotel biurowy Desmond 2 jest propozycją dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania. Jest grubo tapicerowany tkaniną oraz pianką tapicerską oraz mocno profilowany dla zwiększenia komfortu użytkowania.

Podłokietniki na wierzchu posiadają miękką tapicerowaną nakładkę. Siedzisko ma aż 10 cm grubości przez co jest komfortowe nawet przy kilkugodzinnej pracy biurowej.

Desmond 2 jest dobrą propozycją dla osób szukających wygodnego klasycznego fotela gabinetowego. Będzie ozdoba każdego klasycznego ale też nowoczesnego biura.

Desmond 2 jest solidnie wykonany - jego maksymalna nośność to 136 kg.

Fotel w górnej części oparcia posiada wyraźnie wydzielony stały zagłówek - ma on za zadanie wspierać mięśnie karku i szyi. Samo oparcie jest profilowane i grubo tapicerowane pianką.

Siedzisko fotela jest mocno profilowane dla poprawy komfortu użytkowania. Użyta pianka tapicerska jest odpowiedniej grubości i sprężystości.

Fotel wyposażono w stałe podłokietniki - z wierzchu posiadają miękką, tapicerowaną nakładkę. Zadaniem podłokietników jest możliwość ułożenia ramion pod kątem 90 stopni względem tułowia a co za tym idzie odciążenie mięśni przedramion, barku i szyi.

Fotel tapicerowany jest szarą tkaniną. Jest miła w dotyku, wytrzymała na ścieranie, mechacenie oraz łatwa w utrzymaniu czystości. 

Tilt: W krześle zastosowano sprawdzony mechanizm Tilt. Po zwolnieniu blokady, pozwala on na swobodne "bujanie" się w fotelu - oparcie podąża wtedy za plecami użytkownika. 

Siła naporu oparcia jest regulowana za pomocą śruby umieszczonej pod siedziskiem. Mechanizm Tilt posiada możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Mechanizm umieszczony jest na siłowniku pneumatycznym za pomocą którego płynnie regulujemy wysokość siedziska fotela.

Dane techniczne

Produkty powiązane