FunFloor Mobilny + STATYW

13 837,50 zł 11250,00 zł netto
Brutto

FFMO3500


  • Do darmowej wysyłki pozostało Ci: 5000zł

Interaktywna podłoga FunFloor wersja MOBILNA ze statywem
FunFloor w wersji mobilnej można zamontować na bezpiecznym stabilnym statywie z gumowymi kółkami albo przymocować na stałe do ściany.
Jest to pierwszy produkt stworzony we współpracy z firmą Acer. Dzięki zastosowaniu szerokokątnego projektora obraz wielkości 270cm x 200cm uzyskujemy z wysokości 185cm. FunFloor Mobilny zawiera 110 gier, wyposażony jest w 3 pakiety gier FUN (50 gier), EDU (50 gier) i EKO (10 gier). Istnieje możliwość wzbogacenia FunFloor Mobilnego o dodatkowe pakiety gier nawet do 300 gier oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.

Pakiety gier:
FunFloor Mobilny zawiera 3 pakiety tematyczne, w których jest razem 110 gier:
Pakiet EDU 50 – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.
Pakiet FUN 50 – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.
Pakiet EKOLOGIA 10 – pakiet Ekologia stworzony został aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 10 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Gry ekologiczne mają za zadanie zaszczepić nawyk dbania o naszą planetę.

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane